Depilace Alexandria

JSME CERTIFIKOVANÉ STUDIO PRO PRÁCI S PROFESIONÁLNÍ CUKROVOU PASTOU ALEXANDRIA

Metoda depilace cukrovou pastou ALEXANDRIA vznikla v roce 1989 s cílem splnit požadavky trhu na kvalitní depilaci i u těch nejnáročnějších klientů. Tato šetrná metoda účinně odstraňuje nežádoucí ochlupení na těle i v obličeji.

Depilace cukrovou pastou ALEXANDRIA PROFESSIONAL je šetrná k vaší pokožce a plnohodnotně Vám nahradí bolestivou depilaci voskem nebo epilátorem. Dokonale odstraňuje i ty nejjemnější chloupky, nedráždí pokožku a nezpůsobuje vyrážku. Protože strhávání chloupků je ve směru jejich růstu, minimalizuje se tak riziko jejich zarůstání a depilace je zároveň méně bolestivá. Patří k nejoblíbenějším metodám depilace. Díky ideální konzistenci cukrové pasty je depilace jednoduchá a příjemná. Zbytky pasty se z pokožky lehce odstraní vodou. Po depilaci je pokožka sametově hladká a hydratovaná po dobu 4 až 6 týdnů.

Další výhody depilace cukrovou pastou ALEXANDRIA PROFESSIONAL:

  • nepálí – teplota je udržovaná na 37 stupních
  • nelepí se na pokožku
  • neochlazuje se na těle
  • splňuje přísné hygienické požadavky
  • pravidelná depilace cukrovou pastou způsobuje trvalou epilaci

Cukrová pasta ALEXANDRIA PROFESSIONAL je kvalitní směs přírodních ingrediencí. Neobsahuje chemická barviva a konzervanty, nezpůsobuje alergické reakce. Je to 100% přírodní produkt, vhodný i pro citlivou a suchou pokožku.

Složení cukrové pasty ALEXANDRIA PROFESSIONAL:
cukr, voda, kyselina citrónová, výtažek ze senegalského akátu

Obsahem kyseliny citrónové a výtažkem ze senegalského akátu se liší od jiných cukrových past. Kromě toho, že kyselina citrónová dělá pastu elastičtější, je zároveň výborným antiseptikem. Výtažek ze senegalského akátu pokožku vysoce regeneruje. Tyto vlastnosti dělají pastu ALEXANDRIA PROFESSIONAL jedinečnou.

Doba ošetření cca 10 – 120 minut
CENA: 80 Kč – 800 Kč