Jessner Peel Medik8

intenzivní chemický peeling k omlazení pleti, redukci pigmentací a akné – úroveň 2

Peeling Medik8 Jessner je prvotřídní ošetření, které je určené k odstranění celé svrchní vrstvy kůže, epidermis. Peeling se skládá z jemných peelingových látek a kyselin. Díky jejich působení je možné zesvětlit oblasti s vysokou pigmentací a ošetřit pokožku poškozenou slunečním zářením. Dokáže také redukovat střední až silné akné, jemné jizvy a středně hluboké vrásky. Pokožka je po použití Medik8 Jessner zcela obnovena.

Unikátní Jessnerův roztok
Medik8 Jessner obsahuje tzv. Jessnerův roztok, který odstraňuje celou epidermis. Po jejím odstranění je vlastní pokožka nucena stimulovat tvorbu svých základních prvků a vytvořit novou epidermis. Epidermis je tedy po rekonvalescenci po komplexní obnově a všechny typy nedostatků jsou výrazně redukovány. Jessner obsahuje rezorcinol, kyselinu mléčnou a kyselinu salicylovou. Kombinace těchto látek zaručí hlubší proniknutí a větší účinek peelingu než je tomu u povrchového typu. Protože však proniká hlouběji, je doba zotavení delší a vedlejší účinky spojené s procedurou silnější. Během jednoho týdne se odkryje hladší a kompletně zrevitalizovaná pokožka.

Ošetření zahrnuje:

  • odlíčení pleti a očí
  • snížení pH pleti Pre Peel Solution
  • ošetření a výživa očního okolí
  • aplikace roztoku Jessner (obličej)
  • aktivní obnovující maska Ultimate Recovery™
  • závěrečné ošetření: ochranný krém SPF 40


Pro maximální efekt jsou doporučená 4 – 6 ošetření v odstupech 3 týdnů.
Balíček 6 ošetření: 7.095 Kč (tzn. 1 ošetření za 50%)

Doba ošetření cca 30 – 45 minut
CENA: 1.290 Kč

Doporučení před ošetřením:

Pro nejlepší možné výsledky doporučujeme pleť na peeling připravit. Vitamíny C a A zvyšují obnovu buněk pokožky, čímž snižují čas potřebný k hojení a také urychlují regeneraci pleti.