JEHLIČKY, KTERÉ POMÁHAJÍ…

Jak stárneme, naše pokožka ztrácí kolagenová a elastinová vlákna. Kůže se proto ztenčuje, je povadlá a stále častěji se na ní objevují vrásky. Díky mezoterapii dostane vaše pokožka příslušnou dávku kyseliny hyaluronové, která se postará o potřebnou hydrataci pleti, přísun vitamínů i aminokyselin. Tento vitaminový a hydratační koktejl pro pleť znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a vaše tvář viditelně omládne.

Po ošetření se zlepší vzhled, struktura a pružnost pleti. Zpomalí se proces stárnutí a v kůži se nastartují revitalizační procesy. Ošetření doporučujeme i jako prevenci projevů stárnutí a tvorby vrásek.

MEZOTERAPIE JE BEZPEČNÁ A VELMI EFEKTIVNÍ

Před ošetřením ošetřovanou plochu znecitlivíme krémem s anestetikem. Pak do kůže aplikujeme kyselinu hyaluronovou, která je pro hydrataci klíčová. Mezoterapie trvá podle rozsahu ošetřované plochy 20–40 minut. Pro co nejdokonalejší efekt se vyplatí podstoupit 3 ošetření v odstupu 2–4 týdnů. Pro udržení optimálního výsledku však stačí zopakovat proceduru přibližně jednou za 2 roky. Toto velmi efektivní miniinvazivní ošetření máme v nabídce pod názvem Mesotherapy DermaHeal

• OKAMŽITÝ EFEKT – už za pár hodin je pleť krásnější
• APLIKACE PŘIROZENÝCH LÁTEK – pracujeme s živinami, které jsou tělu vlastní
• PREVENCE STÁRNUTÍ PLETI – aktivujeme tvorbu kolagenu a elastinu
• OŠETŘENÍ BEZ REKONVALESCENCE – po proceduře se kůže rychle zklidní

Více o samotném ošetření zde: Mesotherapy DermaHeal HSR