Superfacial™ Peel Medik8

enzymatický peeling pro citlivou pleť – úroveň povrchová

Toto kosmetické ošetření je vhodné pro každý typ pleti, ideální je pro kuperózní nebo citlivou pokožku. Enzymatický peeling má rozjasňující, protizánětlivé, čistící a hydratační účinky. Pokožka bude po zákroku jemná a vyhlazená.

Co je enzymatický peeling?
Při enzymatickém peelingu dochází pouze pomocí čistě přírodních biologických enzymů k odstraňování zrohovatělých buněk ze svrchní vrstvy pokožky. Požadovaného efektu je tedy na rozdíl od mechanického peelingu docilováno zcela bez použití brusných přísad. O intenzivní a přitom šetrné hloubkové čištění pleti se postarají pouze proteolytické enzymy získané z papáji nebo aloe.

Enzymatický peeling britské značky Medik8 obsahuje 8 aktivních složek, které působí povrchově, ale zároveň účinně v nejhornější vrstvě pokožky. Peeling Superfacial™ obsahuje přirozeně získaný enzym papain. Ten představuje zcela nový trend v kosmetických enzymech. Je to účinný trávící enzym získaný z papájí, který v zásadě „požírá“ odumřelé kožní buňky z povrchu a zanechává pleť hladkou, jemnou a bez redukcí pupínků. V rámci použití tohoto peelingu nedochází k výraznému olupování a není tedy nutná žádná rekonvalescence.

Ošetření zahrnuje:

  • odlíčení pleti a očí
  • snížení pH pleti Pre Peel Solution
  • ošetření a výživa očního okolí
  • aplikace Superfacial™ (obličej + krk)
  • regenerační maska (obličej + krk)
  • závěrečné ošetření: ochranný krém SPF 40


Pro maximální efekt je doporučeno 6 ošetření v odstupu 1 týdne.
Balíček 6 ošetření: 4.250 Kč (tzn. 1 ošetření ZDARMA)

Doba ošetření cca 30 – 45 minut
CENA: 850 Kč